Sepidar

آثار بچه ها

 این بخش به آثار ارسالی کودکان و نوجوان تعلق دارد. در این بخش می‌توانید داستان‌ها، اشعار، گزارش‌ها، نقاشی‌ها و دیگر آثار محیط زیستی اعضای باشگاه بزرگ سپیدار را ببینید.

دانستنی‌های سبز

 اگر میخواهید بیشتر با محیط زیستتان آشنا شوید، اگر به دنبال فعالیت و انجام کارهای گروهی برای محیط زیست هستید، اگر میخواهید بدانید چطور میتوانید به حفظ محیط زیست کمک کنید، به این بخش سر بزنید.

کتاب، فیلم، انیمیشن محیط زیستی

در این بخش شما می تونید با تازه‌های کتاب و فیلم و انیمیشن در زمینه محیط‌زیست آشنا بشید. حتی راه‌هایی رو برای تهیه این محصولات به شما ارائه میدیم.

فراخوان کارگاه و مسابقه کتاب تصویری سپیدار (با موضوع محیط زیست) تمدید شد.

فراخوان کارگاه و مسابقه کتاب تصویری سپیدار (با موضوع محیط زیست) تا دهم شهریور ماه تمدید شد. کتاب‌های نردبان (واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران) نویسندگان و تصویرگران را به شرکت در کارگاه و مسابقه آفرینش کتاب تصویری سپیدار با موضوع محیط زیست دعوت می‌کند.این کارگاه و مسابقه با همکاری انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و انجمن تصویرگران ایران برگزار می‌شود و در نهایت تصویرگر کتاب برگزیده به نمایشگاه بین‌المللی کتاب کودک بولونیای ایتالیا و نویسنده برگزیده به نمایشگاه بین ‌المللی کتاب فرانکفورت 2018 اعزام می‌شوند. علاقه‌مندان بعد از خواندن شرایط حضور در کارگاه که در ادامه ذکر شده،…