Sepidar

آثار بچه ها

 این بخش به آثار ارسالی کودکان و نوجوان تعلق دارد. در این بخش می‌توانید داستان‌ها، اشعار، گزارش‌ها، نقاشی‌ها و دیگر آثار محیط زیستی اعضای باشگاه بزرگ سپیدار را ببینید.

دانستنی‌های سبز

 اگر میخواهید بیشتر با محیط زیستتان آشنا شوید، اگر به دنبال فعالیت و انجام کارهای گروهی برای محیط زیست هستید، اگر میخواهید بدانید چطور میتوانید به حفظ محیط زیست کمک کنید، به این بخش سر بزنید.

کتاب، فیلم، انیمیشن محیط زیستی

در این بخش شما می تونید با تازه‌های کتاب و فیلم و انیمیشن در زمینه محیط‌زیست آشنا بشید. حتی راه‌هایی رو برای تهیه این محصولات به شما ارائه میدیم.

کارگاه کتاب تصویری سپیدار با موضوع محیط زیست برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جایزه سپیدار، دو جلسه از این کارگاه در روزهای 13 و 14 مهرماه در محل انتشارات فنی ایران برگزار شد.فریدون عموزاده خلیلی، کیانوش غریب‌پور و هدا حدادی سه استادی هستند که کارگاه زیر نظر آنها برگزار می‌شود. در شروع کارگاه ابتدا فریدون عموزاده خلیلی هدف برگزاری کارگاه را تشریح کرد و از نویسندگان و تصویرگران خواست در خلق آثار خود به صورت همزمان و بدون پیشی‌گرفتن متن یا تصویر بر هم داستان را پیش ببرند و ادامه داد: «یک کتاب تصویری خوب، کتابی ست که نویسنده، تصویرگر و کودک مخاطب هرسه باهم داستان را پیش ببرند.…