Sepidar

آثار بچه ها

 این بخش به آثار ارسالی کودکان و نوجوان تعلق دارد. در این بخش می‌توانید داستان‌ها، اشعار، گزارش‌ها، نقاشی‌ها و دیگر آثار محیط زیستی اعضای باشگاه بزرگ سپیدار را ببینید.

دانستنی‌های سبز

 اگر میخواهید بیشتر با محیط زیستتان آشنا شوید، اگر به دنبال فعالیت و انجام کارهای گروهی برای محیط زیست هستید، اگر میخواهید بدانید چطور میتوانید به حفظ محیط زیست کمک کنید، به این بخش سر بزنید.

کتاب، فیلم، انیمیشن محیط زیستی

در این بخش شما می تونید با تازه‌های کتاب و فیلم و انیمیشن در زمینه محیط‌زیست آشنا بشید. حتی راه‌هایی رو برای تهیه این محصولات به شما ارائه میدیم.

آیین اختتامیه سومین دوره جایزه سپیدار برگزار شد

سومین جشنواره ی محیط زیستی سپیدار درحالی به کار خود پایان داد که سید رضا صالحی امیری، احمد مسجدجامعی،شفیق شرق« رایزن فرهنگی افغانستان»، زهرا صدراعظم نوری،مصطفی رحماندوست،مناف یحیی پور، محمدعلی شامانی ، محمود آموزگار، حمیدرضا شاه آبادی و….. تنها بخشی از مقامات و مسوولانی بودند که در جمع کودکان و نوجوانان دوستدار محیط زیست حضور یافته بودند. به گزارش دبیرخانه دائمی سپیدار، بعدازظهر یازدهم آذر ۱۳۹۶ سالن بهنام محمدی مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون میزبان مقامات، نویسندگان،‌شاعران و از همه مهم تر کودکان و نوجوانان بود. در این مراسم ضمن تجلیل از برگزیدگان و تقدیرشدگان بخش کودک و نوجوانان،…